Oferta dla grup zorganizowanych

Villa Vega oferuje pobyt w przestrzennych pokojach o standardzie hotelowym. Staramy się, by każdy nasz gość był zadowolony z pobytu u nas i czuł się jak w domu, a zarazem na wyczekiwanych wczasach. Oferujemy pobyt w spokojnej okolicy, idealnej do wypoczynku i ucieczki od głośnego zgiełku miasta.

Naszym gościom do dyspozycji oddajemy 24 komfortowych pokoi z własnymi łazienkami, telewizorami, internetem Wi-Fi, suszarkami... Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-, trzy- i cztero- osobowymi oraz dwoma apartamentami. Nasz obiekt jest dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.  Posiadamy salę konferencyjną i klubową w której można śmiało przeprowadzić imprezy integracyjne, tańce lub inne zajęcia. Dostępny jest także całodobowo czajnik, mikrofalówka czy lodówka.

Serwujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego, przy którym każdy naje się do syta i na pewno nie wyjdzie głodny. Śniadania i serwowane obiady czy obiadokolację gotujemy na miejscu - mamy świetnych kucharzy, którzy przygotowują pyszne domowe potrawy.

 

Odważnym proponujemy wakacyjne Rejsy Wisłą do morza Bałtyckiego lub Rejsy Wisłą do Gdańska. Posiadamy także własną wypożyczalnie rowerów w której każdy znajdzie dwa kółka dla siebie.

Cena za osobodobę uzależniona jest od ilości osób, długości pobytu i świadczonych przez Villa Vega usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Postaramy się odpowiedzieć w najbardziej wyczerpujący sposób, by każdy uzyskał odpowiedź, na którą oczekuje.

Cały zespół Villa Vega serdecznie zaprasza w swoje progi!

Rezerwacja i informacje:

Recepcja Villa Vega

0048 500 843 444

villavega.gdansk@gmail.com

Villa Vega

Falowa 4a

80-680 Gdańsk - Sobieszewo